U bent hier

Kerk op Schoot 7 mei 2021

Door Redactie op za, 29/05/2021 - 22:16

Kerk op Schoot  7 mei 2021

De ark van Noach

Op 7 mei mochten de kinderen van 0 t/m 5 het verhaal van Noach beleven met hun heit en mem. Bij het hek van de kerk werd iedereen welkom geheten door onze dominee Guda Borger en kregen van haar een plankjevan hout. Dit mochten ze mee nemen in de kerk, waar gereedschap klaar lag zoals hamers, spijkers, meetlinten, schroevendraaiers. Er werd druk getimmerd, net zoals Noach een ark heeft gebouwd. Hierna kon er gespeeld worden met de duplo ark van Noach. Daarna mochten de kinderen in een rubberbootje zitten en werden dierenknuffels in de boot gestopt. Zodra de duif aan kwam vliegen met een takje mochten de knuffels uit de boot. Er werd muziek gemaakt met muziekinstrumentjes tijdens het luisteren naar liedjes van Noach. Ook werd er een regenboog geknutseld en was het verhaal van Noach te zien op het scherm. Zoals je hebt kunnen lezen kon het verhaal op allerhande manieren worden beleefd. Na afloop was er voor iedereen een kleurplaat, smarties en ranja en voor de ouders en beppe koffie en mocht er nog even buiten gespeeld worden. Heel fijn dat de meiden van de clubs, groep 7 en Anneke Ritsma hebben geholpen bij alle activiteiten. Zonder jullie was het nooit gelukt. Ook willen we onze kosters Cor en Joke bedanken voor de hulp. Maar het allerbelangrijkste was de aanwezigheid van de allerkleinsten. Heel fijn dat jullie zijn gekomen. We zien terug op een geslaagde morgen en gaan vast nog eens een belevingstocht organiseren.

Het voorbereidingsteam Kerk op Schoot.