U bent hier

Laatste zondag van het kerkelijk jaar

Door Redactie op vr, 30/10/2015 - 20:19

Zondag 22 november a.s. is het de laatste zondag van het kerkelijk jaar. Als gemeente herdenken we dan de overleden gemeenteleden van het afgelopen kerkelijk jaar. Voor hen zal een kaars worden aangestoken. De desbetreffende familieleden krijgen hierover persoonlijk bericht.

Ook willen we iedereen die verdriet om een overledene met zich meedraagt in de gelegenheid stellen een kaarsje aan te steken. Nadat de namen van de overledenen van het afgelopen kerkelijk jaar genoemd zijn, zal er gelegenheid zijn naar voren te komen en een kaarsje aan te steken.

Verder worden de namen genoemd van alle kinderen die afgelopen kerkelijk jaar zijn geboren (ouders krijgen hiervan geen persoonlijk bericht).

We werken met een liturgie.

Na de dienst worden familie en gemeenteleden van harte uitgenodigd om een kopje koffie met elkaar te drinken in het Gebouw.

Namens Commissie Bijzondere Diensten,
Hilly Holthuis