U bent hier

Kleinschalige ontmoeting

Door Redactie op di, 21/07/2020 - 21:04

In de zomer is er op donderdag, een keer per twee weken, ’s morgens van 10.00 - 11.30 uur een kleinschalige ontmoeting in ’t Gebou. Als u of jij weer eens iemand anders wilt spreken dan de eigen familie of kennissen, dan is dit daarvoor een gelegenheid. De invulling van de ontmoeting is open en kan gezamenlijk worden ingevuld. Het is fijn als u of jij mij laat weten dat je komt, want er is beperkt ruimte in de 1,5 meter-setting. Maar even langs komen om te zien of er nog ‘plaats is in de herberg’, kan natuurlijk ook.

De bijeenkomsten zijn op 23 juli, 6 en 20 augustus en 3 september. Heeft u overdag geen gelegenheid, maar heeft u wel belangstelling, laat het me weten. Misschien kunnen we ook voor een avond iets organiseren.

 

ds. Guda Borger

tel. 355485 / e-mail: dsborger@pknsurhuizum.nl